Na Парижі

Відійшов у вічність вінничанин Федір Новік

Новини Вінниці / Відійшов у вічність вінничанин Федір Новік
На 82-му році життя 30 березня відійшов у кращий світ відомий вінницький борець, а потім спортфункціонер Федір Новік.

У 1972 році Федор Петрович очолив комітет по фізичній культурі і спорту Вінницького міськвиконкому, з 1987 по 1990 роки працював заступником голови – директором спортклубу Вінницької облради ВДФСТ профспілок, з 1990 по 1993 роки – голова спорткомітету Вінницького міськвиконкому, а з 1993 по 2005 роки – начальник управління молоді і спорту Вінницької облдержадміністрації, створив та очолював з 1998 до 2014 року обласне відділення Національного олімпійського комітету України, є почесним членом Національного олімпійського комітету України, віце-президентом Федерації хокею на траві України, суддею міжнародної категорії з греко-римської боротьби, майстром спорту СРСР з греко-римської боротьби.

Завдяки наполегливості Федора Новіка в області збережена і примножена матеріально-спортивна база, мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл. З 1993 року в області збудовано 3 стадіони, понад 30 спортивних залів, 270 спортивних майданчиків, відкрито 16 нових дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У 2012 році завершено будівництво кращого в Україні хокейно-легкоатлетичного стадіону зі штучним покриттям та спортивно-побутового корпусу стадіону.

Упродовж роботи на керівних посадах галузі фізичної культури та спорту, ним було вирішено питання для поліпшення житлово-побутових умов понад як 100 видатним спортсменам Вінниччини»

Вічна пам'ять!

Прощання з новопрестааленним Федором відбудеться 1 квітня 2023 року з 10 до 11 годин у залі компанії «Реквієм», що на вул. Батозька, 12.

Похоронять його на почесному кварталі кладовища «Сабарівське».

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї