Na Парижі

Вдруге за два місця ДБР проводить обшуки у Держлісагентстві у Вінницькій області

Новини Вінниці / Вдруге за два місця ДБР проводить обшуки у Держлісагентстві у Вінницькій області
Учора, 8 липня, співробітники ДБР провели обшуки у кабінеті начальника Держлісагенства у Вінницькій області Анатолія Бондаря. Це вже другий візит силовиків до посадовця протягом останніх двох місяців. Липневий був пов'язаний з розслідуванням розтрати, привласнення тощо у Могилів-Подільському лісгоспі.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Учора, 8 липня, співробітники ДБР провели обшуки у кабінеті начальника Держлісагентства у Вінницькій області Анатолія Бондаря. Це вже другий візит силовиків до посадовця протягом останніх двох місяців. Липневий був пов'язаний з розслідуванням розтрати, привласнення тощо у Могилів-Подільському лісгоспі.

У пресслужбі ТУ ДБР у м.Хмельницькому підтвердили NaПарижі інформацію про проведення слідчих дій.

«Вони відбувалися у Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства (Держлісагентстві), в адмінбудівлі Могилів-Подільського лісгоспу, а також за місцем проживання ймовірно причетних осіб у Вінницькій області», - повідомили у ДБР виданню.

Кримінальне провадження відкрито за ч.3 ст.191 (Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб) КК України. Такі дії караються обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, у середині травня ТУ ДБР у Хмельницькому провело низку обшуків у Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, а також у ДП «Гайсинське лісове господарство». За інформацію слідства, на території лісництва у 2020 році було проведено рубки лісу без дотримання вимог щодо оцінки впливу на довкілля. Цей факт був проігнорований керівництвом обласного управління та державного лісництва.

Під час обшуків виявлено та вилучено службову документацію, яка може підтверджувати вчинення вказаного правопорушення. Розмір завданих державі збитків наразі встановлюється. Попередня кваліфікація правопорушення: зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Сподобалася стаття? Розкажи про неї