Na Парижі

В Україні зросла вартість оформлення біометричного паспорта

Новини Вінниці / В Україні зросла вартість оформлення біометричного паспорта
З 1 січня 2021 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінив вартість бланків біометричних документів. Через такий крок несуттєво, але підвищиться загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Із 1 січня 2021 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінив вартість бланків біометричних документів. Через такий крок несуттєво, але підвищиться загальна вартість оформлення паспорта громадянина України у формі картки, паспорта громадянина України для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснили оплату адміністративних послуг та подали заяви для оформлення документів до 31 грудня 2020 року, отримають документи за старою ціною. Ті ж, хто заплатив за адмінпослуги до 31 грудня, але заяву для оформлення документів ще не подавали, матимуть можливість здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подачі відповідних заяв.

Тепер щодо вартості. Наводимо нові розцінки:

  • Паспорт громадянина України у формі картки (вперше при досягненні 14-річного віку, до 20 робочих днів) – безкоштовно.
  • Паспорт громадянина України у формі картки (до 20 робочих днів) - 363 гривень, з них: 126 грн. – вартість адмінпослуги; 237 грн. – вартість бланка.
  • Паспорт громадянина України у формі картки (до 10 робочих днів) - 489 гривень, з них: 252 грн. – вартість адмінпослуги; 237 грн. – вартість бланка.
  • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (до 20 робочих днів) - 694 гривень, з них: 352 грн. – вартість адмінпослуги; 342 грн. – вартість бланка.
  • Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (до 7 робочих днів, до 3 робочих днів у разі наявності підстав) - 1046 гривень, з них: 704 грн. – вартість адмінпослуги; 342 грн. – вартість бланка.
  • Посвідка на тимчасове проживання (до 15 робочих днів) - 915 гривень, з них: 226 грн. – вартість адмінпослуги; 315 грн. – вартість бланка; 34 грн. – державне мито; 340 грн. - адміністративний збір.
  • Посвідка на постійне проживання (до 15 робочих днів) - 752 гривень, з них: 352 грн. – вартість адмінпослуги; 315 грн. – вартість бланка; 85 грн. – державне мито.
Сподобалася стаття? Розкажи про неї