Na Парижі

В Україні ліквідували замкомандира авіаполку, який бомбив мирні міста

Новини Вінниці / В Україні ліквідували замкомандира авіаполку, який бомбив мирні міста
В Україні 7 березня було ліквідовано заступника командира авіаційного полку, підполковником Олега Червова. Російська влада намагалась максимально приховати смерть свого пілота, який бомбив українські міста. Його поховали 16 березня у Воронежі, що у РФ неподалік Харкова.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Про похорон повідомляє «Комерсант». Зазначимо, що авіація російських окупантів регулярно бомбардує українські міста, завдаючи ударів переважно по житлових будинках та цивільних об'єктах.

У повідомленні йдеться, що Червов брав участь у «спецоперації на території України» – так у РФ називають повномасштабну війну, яку країна-агресор розв'язала проти України 24 лютого. Проте, навіть під час похорону нікому з перехожих не казали, де ліквідовано загарбника, хоча ті конкретно запитували, чи в Україні… 

Варто зазначити, що про загибель замкомандира до похорону офіційно не повідомляла ні жителів міста, ні преси. Також видання опублікувало кілька фото з похорону російського окупанта.

Додамо, 5 березня в Україні було ліквідовано пілота путінської окупаційної армії Олексія Хасанова. Він був командиром полку і брав участь у операціях РФ у Сирії.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї