Na Парижі

В Росії змушені були затримати свого військового-збоченця, який виклав відео, як ґвалтував маля

Новини Вінниці / В Росії змушені були затримати свого військового-збоченця, який виклав відео, як ґвалтував маля
Кілька діб в мережі обговорюють відео, яке опублікував російський нелюд. Військовий-збочинець хизується тим, що, перебуваючи в Україні, ґвалтував маля… Розголос змусив російську владу, яка традиційно каже, що це «вони все самі», якось відреагувати. Нібито нелюда затримали. За ґратами у середовищі кримінальників до таких злочинців ставлення відповідне. Хоча може у сучасній РФ «закони» змінились…

Нелюда звати Алєксєй Бичков. Він зі Ставропілля, а проживає нібито у Краснодарському краю. Збоченець сам поширив відео, на якому назвався та показав дії сексуального характеру з немовлям. У соцмережах пишуть, що Бичков проходив службу у військовій частині №64044. Сам він запевняє, що ґвалтував дитинку в Україні.

Деталі за посиланням.

Видання «Вот так» вказує, що 9 квітня нелюда затримали в Росії.

Редакція «Вот так» звернула увагу на тред у твіттері, присвячений російському військовому Бичкову. У ньому є ролик, на якому нелюд представляється та каже, що записує «люте відео». Потім він тре щіточкою для вій між сідниць немовляти, а далі облизує цю кисть і водить нею по обличчю. Дитина через дії Бичкова починає плакати.

У соцмережі викладають інші відео (щоб побачити запис, потрібно бути користувачем «ВКонтакте») з цією людиною. Коли їх знято – невідомо. На деяких вояк також робить дії сексуального характеру з немовлям.

Користувачі стверджують, що кадри із насильством над дитиною Бичков відправляв своєму товаришу. Окрім того, росіянин знімав свої геніталії. До того ж на камеру він засовував собі в анус різні предмети, у тому числі ніж. На одному з відео збоченець вставив в анальний отвір ручку і облизав її. На роликах є інші прояви сексуальної девіації.

Користувач «ВКонтакте» Костя Кікєєв опублікував інформацію про цю потвору. Чоловіком чи людиною його неможливо назвати… Кікєєв стверджує, що А.Бичков 1997 року народження, зареєстрований у Ставропілля та живе у Краснодарському краї. У мережі є кілька варіантів номерів телефонів, що приписують цій людині. Додзвонитися до них журналістам «Вот так» не вдалося (один із телефонів виявився вимкнений, інший – тимчасово заблокований).

Також Кікеєв стверджує, що 8 березня 2022 року Бичков отримав штраф за перевезення дітей без спеціального крісла у Сіверському районі Краснодарського краю. Автомобіль зареєстровано на Анастасію Цекрес. Її телефон також опублікували у мережі. Жінка не відповіла на дзвінок журналістів, однак у листуванні уточнила:

«Я продала авто його дружини. Але цього покидька я не знаю».

Пізніше Цекрес розповіла журналістам видання, що дізналася про злочини Бичкова з відео, які їй надсилали користувачі соцмереж. Вона написала заяву в поліцію, і того затримали. Бичков став огидним навіть своїм знайомим.

Видання посилаючись на інформацію користувачів «ВКонтакте», додає - Бичков є лейтенантом військової частини №64044, яка базується у передмісті Пскова (захід РФ, прим.авт.). Раніше голова ради ветеранів 76-ї гвардійської дивізії ВДВ Юрій Сосєдов розповів, що всі військові з'єднання Псковської області беруть участь у війні в Україні.

Наприкінці лютого у Харкові вже брали у полон військових псковської в/ч 64044. Тож, можна припустити, що звірства нелюд вчиняв на території Харківській області.

Зазначимо, 8 квітня уповноважена Верховна Рада України з прав людини Людмила Денісова розповіла про зґвалтування українських дітей російськими військовими. Це сталося у Бучі. 14-річну дівчинку зґвалтували п'ятеро солдатів. Вона завагітніла. 11-річного хлопчика солдати РФ ґвалтували на очах у матері: її прив'язали до стільця та змусили дивитися. І це лише деякі відомі факти…

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї