Na Парижі

В Іллінцях відкрили перший з 16 «активних парків» Вінниччини

Новини Вінниці / В Іллінцях відкрили перший з 16 «активних парків» Вінниччини
В Іллінецькій громаді вчора, 14 вересня, відкрили перший на Вінниччині «активний парк». За спеціальним QR-кодом, ті, хто вирішили тренуватися, можуть отримати через відео на смартфоні поради щодо комплексу вправ від відомих спортсменів чи артистів.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як повідомляють у Вінницькій ОДА, аналогічні локації будуть створені у всіх територіальних громадах, а в перспективі – у кожному населеному пункті України. Але поки що оголошено про план у 600 парків, 16 з яких відкриють в області.  

«Іллінецька територіальна громада стала першою, де з’явився активний парк. Це гарна спортивна локація, яка доступна усім місцевим жителями. Його відкрили в рамках державної програми «Активні парки» з тренуваннями за QR-кодом, яке є українським ноу-хау», - повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

Родзинкою відкриття «Активного парку»  стала участь у тренуванні відомого ведучого Олександра Теренчука та Івана Чупринки - рекордсмена світу, на рахунку якого 14 світових рекордів та 16 рекордів Європи з пауерліфтингу.

На тренувальному майданчику розміщені та облаштовані спортивні знаряддя та елементи, зокрема, турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія. Створений вільний простір для тренувань без знаряддя, лавка. Біля входу в парк розміщений інформаційний стенд, а біля кожного елемента – табличка з QR-кодом для сканування та отримання відеоінструкції від провідних спортсменів та відомих особистостей з комплексами вправ різної складності. Тож усі бажаючі мають змогу завантажити готові комплекси вправ та активно їх застосовувати. А тим, кому були цікаві поради онлайн через QR-код потрапили на зв'язок з Юрієм Ткачем, коміком та колегою Теренчука по «Одного разу під Полтавою».

Зазначимо, також планується відкрити подібні «активні парки» у містах Бар, Бершадь, Козятин, Калинівка, Могилів-Подільський, Хмільник, селищах Вапнярка, Крижопіль, Літин, Чечельник, селах Агрономічне, Городківка, Северинівка, Рахни Лісові та Некрасове.  

Сподобалася стаття? Розкажи про неї