Na Парижі

«Укрпошта» зупинила продаж марки з російським воєнним кораблем через ажіотаж та спекуляції

Новини Вінниці / «Укрпошта» зупинила продаж марки з російським воєнним кораблем через ажіотаж та спекуляції
Надмірний ажіотаж щодо купівлі легендарних марок з російським воєнним кораблем у відділеннях «Укрпошти» змусив державне підприємство оголосила про припинення продажу. Всього було продано близько 700 тисяч одиниць.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

За словами керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського, охочі ще зможуть придбати марку в інтернет-магазинах. На це виділили 100 тисяч екземплярів.

«Щоб все було чесно і прозоро 100 000 марок будуть виділені на інтернет-магазин. І починаючи з четверга, в нашому інтернет-магазині зможуть придбати марки (2 листи на 1 замовлення) ті, хто раніше зробив замовлення в перші дні, а з п’ятниці будь-які клієнти в Україні чи за її межами. Таким чином ще більше ніж 8300 клієнтів зможуть отримати марки», - зазначив Смілянський.

Решта тиражу буде відправлена «Укрпоштою» офіційним делегаціям, музейним фондам, а також для міжнародних зобов’язань в рамках ВПС та по філателістичним абонементам.

Крім того, отримати марку зможе кожен співробітник «Укрпошти».

«Будь ласка, не треба займати черги. Єдине виключення, це наше відділення на Майдані в Києві. Там, з 13:00 сьогодні будуть продаватись марки тим 1500+ клієнтам, хто вчора не зміг їх отримати та записався в список», - додав керівник.

Нагадаємо, марка з кораблем викликала великий ажіотаж. Біля Головпоштамту у Києві вишикувались величезні черги.

Раніше пресслужба поштового оператора повідомляла, що тираж складав 1 млн екземплярів, і додруковувати його не збираються, тож «кожна марка збереже історичну цінність».

«Деякі люди починають продавати куплене за спекуляційними цінами. Наприклад, на Ebay вже можна купити конверт із маркою за $1000. Але «Укрпошта» не підтримує це і будь-які благодійні чи інші ініціативи з маркою (за винятком аукціону на Prozorro), тому що простежити, куди йдуть кошти з продажу марок, неможливо», — сказано в повідомленні.

В «Укрпошті» додали, що запроваджують обмеження, щоб зменшити спекуляції і щоб якнайбільше людей змогли купити марки. Тому з 18 квітня можна купити не більше п’яти листів (один лист — шість марок) в одні руки (будь-якого номіналу). Нині ще зменшили «квоту».

Також поштовий оператор повідомив, що вже готує інші випуски, та попросив «зберігати холодну голову при покупці марок із кораблем».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї