Na Парижі

Українські заробітчани ввечері "застрягли" в Польщі: через кордон не пропускали вінницькі автобуси

Новини Вінниці / Українські заробітчани ввечері "застрягли" в Польщі: через кордон не пропускали вінницькі автобуси
Ввечері 14 березня на пункті пропуску Краковець-Корчова польські прикордонники не пропустили три вінницькі автобуси, які мали забрати українців додому. Про це повідомляє Vlasno.info.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Ввечері 14 березня на пункті пропуску Краковець-Корчова польські прикордонники не пропустили три вінницькі автобуси, які мали забрати українців додому. Про це повідомляє Vlasno.info.

Водії переконують, що мали усі законні підстави їхати до Польщі. Адже кордон повинні були закрити тільки опівночі в неділю.   

«Свідомо п'ять годин, не пропускати наші автобуси – це знущання. Те, що казали, що до півночі суботи ми можемо проїхати – це все неправда виходить. Люди в паніці, телефонують мені, а я не знаю, що робити. Зв'язувалася вже з ким тільки можна. Результату немає. Українські заробітчани повинні тепер самостійно оплачувати собі проживання, адже вони не працюватимуть на момент карантину. Платити за їх помешкання дирекція не збирається, – каже Тетяна, яка займається оформленням поїздок до Польщі з Вінниці.

За словами водія Сергія Мітченка, усі дозволи на в'їзд до Польщі у водіїв автобусів є. Люди, які мали повернутися в Україну вже забронювали квитки.

«Нашу митницю пройшли. А от польську - ні. Автобуси розвернули і відправили назад в Україну. Зараз ми чекаємо, тому що ми не можемо отак залишити людей. Пішки теж не можуть перейти, тому що перекрили вихід.

За словами польського консула Артема Валаха, люди можуть перейти кордон пішки. А щодо автобусів – він пообіцяв виїхати до пункту пропуску Краковець-Корчова та постаратися вирішити питання. Чи вдалося це – наразі невідомо.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї