Na Парижі

У «Вінницяміськтеплоенерго» наголошують, що не припинятимуть подавати тепло за будь-яких умов

Новини Вінниці / У «Вінницяміськтеплоенерго» наголошують, що не припинятимуть подавати тепло за будь-яких умов
На період дії воєнного стану (застосовується з 24 лютого 2022 року і діє до припинення чи скасування воєнного стану в Україні), КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» не буде припиняти надання послуг з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води, у разі несплати або оплати не в повному обсязі за послуги з постачання теплової енергії та з постачання гарячої води.

Про це наголошують у КП «Вінницяміськтеплоенерго».

Також не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасну або не повну оплату за спожиті послуги!

КП «Вінницяміськтеплоенерго» працює 24/7, забезпечує місто теплом та гарячою водою. Котельні, центральні теплові пункти (ЦТП), індивідуальні теплові пункти (ІТП) забезпечують подачу теплоносія до будинків споживачів в повному обсязі. Ремонтні бригади працюють у посиленому режимі, цілодобово, при виникненні аварійних ситуацій оперативно їх ліквідовують та послуги відновлюються.

Виробничо-диспетчерська служба працює цілодобово. У випадку термінових аварійних питань, звертайтесь за номером (0432) 43-34-95 або 15-60 у «Цілодобову варту».

Кол-центр підприємства з понеділка по четвер з 09:30 до 17:45, у п’ятницю з 09:00 до 16:15 опрацьовує звернення споживачів за номерами телефонів: (098) 160 54 44, (0432) 60-54-44. Також у режимі повідомлень через застосунок Viber (098) 160 54 44 можна отримати відповіді на нагальні питання.

В цей важкий для кожного українця час, на підприємстві звертаються до споживачів з проханням, у кого є можливість, оплатити нарахування за комунальні послуги, зокрема, за отримані послуги з постачання теплової енергії та за постачання гарячої води.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї