Na Парижі

У Вінниці відновлює роботу один із заводів

Новини Вінниці / У Вінниці відновлює роботу один із заводів
З початком війни в Україні, багато підприємств призупинили роботу. Втім, наразі, задля підтримки економіки, вони починають відновлювати діяльність. Сьогодні, 15 березня, Вінницький міський голова Сергій Моргунов побував на такому підприємстві та поспілкувався з його працівниками. Також міський голова зазначив, що Вінниця, за потреби, готова запропонувати відповідні майданчики тим підприємствам, які мають бажання переїхати на мирну частину України.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Я переконаний, що економіка повинна працювати, щоб люди могли отримувати заробітну плату, щоб сплачувалися податки, які, в першу чергу, направляються для оборони нашої країни і Вінниці зокрема, - каже Сергій Моргунов. – У Вінниці відновило роботу підприємство - дещо не в тому об’ємі, як в мирний час, але ми маємо надію, що ситуація буде з кожним днем стабілізуватись. І це підприємство швидко відновить ті потужності, які були».

Міський голова подякував керівництву підприємства, адже це важливий внесок у роботу економіки Вінниці, України.

«Ми повинні розуміти, що це трагічна ситуація найперше для таких міст, як Харків, Маріуполь, Суми, Чернігів, Миколаїв, Київ і багато інших. Там не те, що виробництва, там життя як такого немає, тому що люди постійно знаходяться під обстрілами, деякі міста на межі гуманітарної катастрофи, під загрозою повного оточення та постійних авіаударів».

Сергій Моргунов зазначив, що певні підприємства шукають, куди переїхати на території більш-менш спокійної частини України. «Вінниця до цього готова. Ми можемо запропонувати відповідні майданчики не лише для налагодження виробництва, а й для офісів, складських приміщень для облаштування логістики тощо. Звичайно, ці можливості не безмежні, але ми, спільно з Вінницькою обласною радою та Вінницькою військовою адміністрацією готові запропонувати потенційним підприємствам чи фірмам такі можливості. Наше завдання – створити умови для налагодження робочого процесу та допомогти людям адаптуватися у Вінниці. З врахуванням пільгових режимів взаємовідносин по оподаткуванню у межах повноважень Вінницької міської ради або місцевого самоврядування».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї