Na Парижі

У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)

Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)
У Вінниці в приміщенні міської ради пройшло офіційне нагородження працівників сфери культури. Вітав присутніх з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва міський голова Сергій Моргунов.

У Вінниці в приміщенні міської ради пройшло офіційне нагородження працівників сфери культури. Вітав присутніх з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва міський голова Сергій Моргунов.

Як повідомили на офіційному сайті Вінницької міської ради, 8 листопада привітали вінничан, які працюють у сфері культури. Присутнім вручили подяки Вінницької міської ради та грошові премії.

Як зазначив міський голова Сергій Моргунов:

«Вінничани, Вінницька міська рада і я особисто пишаємось вами. У вас досить великий та згуртований колектив. Ви робите багато для міста, створюєте настрій, формуєте відповідний рівень виховання дітей та усіх членів територіальної громади, починаючи з бібліотек і закінчуючи Центром історії Вінниці. Заходи, які ви організовуєте, мають великий вплив на розвиток міста. Наприклад, День Європи та День міста створюють привабливими для туристів. Я з гордістю можу сказати, що мистецькі вихідні користуються великою популярністю. Наше з вами основне завдання – створити у Вінниці якісне культурне середовище, в я кому кожен знайде щось цікаве для себе. Важливо, щоб у місті було багато різноманітних насичених подій в частині культури, історії, туризму. Зараз 82 % вінничан відчувають гордість, коли відповідають на запитання, з якого вини міста, а десять років тому такого не було. Це результат командної роботи, і в тому числі – це і ваша робота. Тож, дякую, що ви є сильною командою, що ви створюєте таку атмосферу у Вінниці, що люди їдуть зі всієї України, що з кожним роком все більше людей цікавляться культурними подіями міста. Бажаю, щоб у вас завжди була творча наснага і гарний настрій».

Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці пройшло нагородження працівників культури (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї