Na Парижі

У Вінниці організовують перший фестиваль місцевої гастрокультури «ПроСАЛО і доСАЛА»

Новини Вінниці / У Вінниці організовують перший фестиваль місцевої гастрокультури «ПроСАЛО і доСАЛА»
У Вінниці 9-10 жовтня заплановано проведення першого фестивалю вінницької гастрокультури. Заходи будуть проходити на півострові Бригантина. Передбачається, що гостям запропонують фудкорт вінницьких гастрозакладів, ярмарок місцевих виробників, майстер-класи та дегустації, кулінарні змагання та багато іншого.

У Вінниці 9-10 жовтня заплановано проведення першого фестивалю вінницької гастрокультури. Заходи будуть проходити на півострові Бригантина. Передбачається, що гостям запропонують фудкорт вінницьких гастрозакладів,  ярмарок місцевих виробників, майстер-класи та дегустації, кулінарні змагання та багато іншого.

«ПроСАЛО і доСАЛА» - новий смачний проєкт у нашому місті. Разом з подільською кухнею ми популяризуємо і Вінницю як туристичний бренд. І гастроподії лише підсилюють імідж міста як центру гастрономічної культури, – написав у Facebook міський голова Сергій Моргунов. – Але, без сумніву, фестиваль буде цікавий не тільки гостям міста, а й вінничанам. Відвідувачів чекають традиційні рецепти у поєднанні з сучасними кулінарними трендами. Окрім наших фірмових сала, хрону та гірчиці, на фесті презентують унікальні страви: манзарі, меживо, годзю та інші. У перспективі проект допоможе вінницьким рестораторам розвивати напрямок автентичної кухні».

Ідея полягає у тому, аби новий фестиваль допоміг «закріпити» Вінницю на туристичній мапі України як центр гастрономічної культури з багатовіковими традиціями, живими носіями рецептів, сучасними інтерпретаціями української кухні та виробниками органічної місцевої продукції.

Кухня Вінниччини увібрала в себе кулінарні традиції народів, які жили на його території впродовж декількох століть. Люди переосмислювали їх з урахуванням наявних місцевих продуктів і вже сталих традицій. Одним із найвідоміших кулінарних брендів Вінниці є сало - регіон славиться смаком та якістю цього продукту. Поряд із цим - низка цікавих, а подекуди й унікальних страв і рецептур.

Організаторами та ідейними натхненниками фестивалю «ПроСАЛО і доСАЛА» стали Вінницька асоціація гостинності «ХлібСіль», Клуб подільської кухні та Вінницька міська рада.

Учасники фестивалю дізнаються більше про рецепти подільської кухні та корисні властивості місцевих продуктів, відкриють для себе цілий спектр цікавих ресторанів Вінниці. Також підтримають локальних підприємців, зокрема малі господарства та крафтові виробництва. Допоможуть поширювати культуру споживання їжі та напоїв з увагою до традицій та побачать, як все це можна поєднати з сучасними форматами.

«Деталі програми ще допрацьовуються. Головне, щоб епідеміологічна ситуація дозволила нам разом з партнерами провести цей колоритний фест. І гості свята могли привезти додому смачні враження і сувеніри. У всьому світі гастрофестивалі збирають тисячі людей, а міста, де вони проходять, отримують нові можливості. Вінниця може використати цей досвід для власного розвитку. Місто-магніт і є візією нашої Стратегії 3.0», – зазначив Сергій Моргунов.

Проєкт допоможе розвивати напрямок автентичної кухні у вінницьких закладах гостинності. А в перспективі дасть поштовх розвитку гастрономічних маршрутів і турів до столиці Поділля. Програма та інші деталі заходу будуть опубліковані у другій половині вересня на сайті Вінницької міської ради та на сторінках організаторів у Facebook.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї