Na Парижі

У Вінниці на самоізоляції перебувають кілька класів, а в області на дистанційну форму навчання перевели чотири школи

Новини Вінниці / У Вінниці на самоізоляції перебувають кілька класів, а в області на дистанційну форму навчання перевели чотири школи
У той час, коли на Вінниччині, як і в майже усіх регіонах, перевищено рівень COVID-захворюваності, більшість навчальних закладів працює у звичному режимі. Лише окремі класи у міських школах та декілька сільських шкіл навчаються онлайн.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як пояснила NaПарижі директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко, зазвичай 5-6 класів у різних школах перебувають на самоізоляції через підтверджений діагноз в одного учня.

«Кількість майже щодня змінюється, адже хтось захворів, хтось одужав», - зазначає посадовиця.

Зважаючи на плани уряду у випадку ускладнення епідситуації залишити «офлайн» лише у закладах при 80% вакцинації педколективу, стан прав у Вінниці більш ніж оптимістичний. За словами О.Яценко, загалом по місту вакциновано 73,6% працівників галузі, а по школам – 76,6%. Наразі у 30 (з 43) комунальних загальноосвітніх школах щеплено понад 80%, ще у п’яти – понад 70%.

У Вінницькій області на дистанційну форму навчання перевели чотири навчальних заклади. Два відучора, інші - з минулої п'ятниці. Як повідомляє «Суспільне», мова йде про дві школи у Тростянецькій громаді а по одній у Жмеринській та Мурованокуриловецькій громадах. На такий крок педагоги пішли через збільшення кількості хворих серед вчителів та учнів.

Проте у вінницьких освітніх закладах ширяться чутки про те, що «усіх переведуть на «онлайн» з 20 жовтня». Нібито про це кажуть педагоги, зважаючи на динаміку, розрахунки та певні непідтверджені факти.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї