Na Парижі

У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)

Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)
Поки Вінниці тривають карантинні заходи місцеві жителі вирішили використати даний час з «користю». За добу інспектори Муніципальної варти склали 8 адмінпротоколів на вінничан, які вирішили позбутись сухостоїв та сміття за допомогою вогню, забувши про своїх сусідів та існуючі заборони.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Поки у Вінниці тривають карантинні заходи місцеві жителі вирішили використати вільний час з «користю». За добу інспектори Муніципальної варти склали 8 адмінпротоколів на вінничан, які вирішили позбутись сухостоїв та сміття за допомогою вогню, забувши про своїх сусідів та існуючі заборони.

Як повідомили на сторінці у Facebook «Муніципальна варта Вінниці», не зважаючи на прохання і застереження, та не дивлячись на те, що ситуація і так надскладна, адже Вінниччина знаходимося в умовах карантину і люди як ніколи повинні дбати про своє здоров'я, деякі вінничани палять і вдосвіта, і серед ночі. Ймовірно сподіваються, що так ніхто не помітить їхнього правопорушення.

Так, 18 березня, інпекторами було складено 7 адмінпротоколів, з яких чотири за ст. 152 КУпАП складено по вул. Бучми, де одна громадянка палила листя і туалетний папір, інші дві громадянки - купи листя та рослинні рештки і ще один громадянин знищував бадилля та інший непотріб.

Сьогодні, 19 березня, на звернення небайдужих городян інспектори на «вогник» по вул. Амосова, нажаль, не встилги, проте димок з перегорілого багаття ще йшов. Громадянин за те, що спалював, отримав протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)Новини Вінниці / У Вінниці карантин, а у вінничан - час для «чистки» власного подвір’я за допомогою вогнищ (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї