Na Парижі

У Тростянці оновили «Прозорий офіс», який тепер працює в приміщенні райдежадміністрації

Новини Вінниці / У Тростянці оновили «Прозорий офіс», який тепер працює в приміщенні райдежадміністрації
Сьогодні в рамках робочої поїздки до Тростянця голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відвідав місцевий центр надання адміністративих послуг, який з квітня розпочав працювати на першому поверсі райдержадміністрації і тепер відповідає стандартам прозорості та доступності. Раніше ЦНАП тіснився у відділі статистики, тепер на новоу місці обладнано зону очікування та інформування, встановлено рецепцію, діє електронна черга, облаштовано дитячий куточок, інформаційні стенди.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Сьогодні в рамках робочої поїздки до Тростянця голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій відвідав місцевий центр надання адміністративих послуг, який з квітня розпочав працювати на першому поверсі райдержадміністрації і тепер відповідає стандартам прозорості та доступності.

Раніше ЦНАП тіснився у відділі статистики, тепер на новоу місці обладнано зону очікування та інформування, встановлено рецепцію, діє електронна черга, облаштовано дитячий куточок і інформаційні стенди.

У центрі надаються 159 послуг, в тому числі й послуги відділу з питань державної реєстрації, відділу містобудування й архітектури, сектору з питань сім’ї, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення, районного відділу Держгеокадастру, Тростянецького бюро правової допомоги.

Після ознайомленення з новим «Прозорим офісом» Валерій Коровій наголосив на важливості організації та вдосконалення роботи у форматі дозвільних офісів по всій області.

«Насправді, ось це має бути серцем влади, тому що влада повинна надавати публічні послуги та створювати середовище, аби люди комфортно жили, розвивався і створював нові робочі місця бізнес. Тому цей Центр, певною мірою, є прикладом для наслідування», - зауважив губернатор.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї