Na Парижі

У прокуратурі Вінниччині пояснили, з чим пов’язана затримка у справі Вишенського озера

Новини Вінниці / У прокуратурі Вінниччині пояснили, з чим пов’язана затримка у справі Вишенського озера
Для просування розслідування справи по земельним ділянкам на Вишенському озері Вінницька місцева прокуратура і відділ поліції чекають на судову земельно-технічну експертизу. Саме це спровокувало затримку процесу.

Для просування розслідування справи по земельним ділянкам на Вишенському озері Вінницька місцева прокуратура і відділ поліції чекають на судову земельно-технічну експертизу. Саме це спровокувало затримку процесу.

Нагадаємо, 21 жовтня місцеві активісти провели «перформанс» біля будівлі місцевої прокуратури – смажили ковбаски. Так вони відзначили триріччя розслідування кримінального провадження щодо Вишенського озера.

Після візиту активістів у пресслужбі прокуратури Вінницької області оприлюднили реліз із поясненням ситуації. У ньому зазначається, що на контролі Вінницької місцевої прокуратури перебуває стан досудового слідства у кримінальному провадженні. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань «за наслідком розгляду колективного звернення жителів Вінниці, щодо порушення правил охорони водного об’єкта заплави річки Вишня, що в обласному центрі, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України – порушення правил охорони водного об’єкта, що створило небезпеку для життя та здоров'я людей і довкіллю».

У прокуратурі наголошують, що проведення досудового слідства доручено слідчим Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, «у ході досудового слідства здобуто значний об’єм доказів у даному кримінальному провадженні та проведено ряд судових експертиз».

Проте ще триває судова земельно-технічна експертиза, яку призначили для встановлення  відповідності фактичного порядку користування земельними  ділянками.

Як запевняють у прокуратурі, по її завершенню та за наслідком проведених слідчих дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення, буде прийнято законне рішення.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї