Na Парижі

У прокуратурі Вінниччині пояснили, з чим пов’язана затримка у справі Вишенського озера

Новини Вінниці / У прокуратурі Вінниччині пояснили, з чим пов’язана затримка у справі Вишенського озера
Для просування розслідування справи по земельним ділянкам на Вишенському озері Вінницька місцева прокуратура і відділ поліції чекають на судову земельно-технічну експертизу. Саме це спровокувало затримку процесу.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Для просування розслідування справи по земельним ділянкам на Вишенському озері Вінницька місцева прокуратура і відділ поліції чекають на судову земельно-технічну експертизу. Саме це спровокувало затримку процесу.

Нагадаємо, 21 жовтня місцеві активісти провели «перформанс» біля будівлі місцевої прокуратури – смажили ковбаски. Так вони відзначили триріччя розслідування кримінального провадження щодо Вишенського озера.

Після візиту активістів у пресслужбі прокуратури Вінницької області оприлюднили реліз із поясненням ситуації. У ньому зазначається, що на контролі Вінницької місцевої прокуратури перебуває стан досудового слідства у кримінальному провадженні. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань «за наслідком розгляду колективного звернення жителів Вінниці, щодо порушення правил охорони водного об’єкта заплави річки Вишня, що в обласному центрі, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України – порушення правил охорони водного об’єкта, що створило небезпеку для життя та здоров'я людей і довкіллю».

У прокуратурі наголошують, що проведення досудового слідства доручено слідчим Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області, «у ході досудового слідства здобуто значний об’єм доказів у даному кримінальному провадженні та проведено ряд судових експертиз».

Проте ще триває судова земельно-технічна експертиза, яку призначили для встановлення  відповідності фактичного порядку користування земельними  ділянками.

Як запевняють у прокуратурі, по її завершенню та за наслідком проведених слідчих дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення, буде прийнято законне рішення.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї