Na Парижі

У поліції Вінниччини заявили, що у день виборів найбільше скаржилися на агітацію та «5 питань від президента»

Новини Вінниці / У поліції Вінниччини заявили, що у день виборів найбільше скаржилися на агітацію та «5 питань від президента»
На брифінгу 26 жовтня очільник обласного главку поліції І.Іщенко повідомив, на що найбільше скаржилися вінничани у день голосування. Серед «лідерів» по кількості заяв все, що стосується «5 питань від президента». Попри визначення фахівців, що цікавість Володимира Зеленського не є порушенням, вінничани «тролили» його опитувальників, як вміли…

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

На брифінгу 26 жовтня очільник обласного главку поліції І.Іщенко повідомив, на що найбільше скаржилися вінничани у день голосування. Серед «лідерів» за кількістю заяв все, що стосується «5 питань від президента». Попри визначення фахівців, що цікавість Володимира Зеленського не є порушенням, вінничани «тролили» його опитувальників, як вміли

Як зазначають у відділі комунікацій ГУНП у Вінницькій області, Ситуаційним центром ГУНП у Вінницькій області з 00.00 25 жовтня до 12 годин 26 жовтня зареєстровано 158 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Розпочато 5 кримінальних проваджень, на 9 правопорушників складені адмінпротоколи.

За словами начальника обласної поліції Вінниччини Івана Іщенка, більша кількість повідомлень про вчинення правопорушень стосувалась незаконної агітації, проведення опитування «5 питань від президента», відсутності у списках виборців та порушень роботи дільничних виборчих комісій.

Кримінальні провадження відкрито відповідно до ст. 158-1 (незаконне використання виборчого бюлетеня), за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) та ч.1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) та два провадження, пов’язані з нападом на виборчу дільницю у м. Тульчин, відповідно за ч. 3 ст. 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії) та ч. 1 ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Сподобалася стаття? Розкажи про неї