Na Парижі

У Міноборони прояснили ситуацію навколо наступу поблизу Херсону

Новини Вінниці / У Міноборони прояснили ситуацію навколо наступу поблизу Херсону
Протягом кількох тижнів українські військові проводять наступальну операцію на Херсонщині. Проте вчора, 22 червня, деякі політики опублікували деталі, які обурили Міноборони.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Зазначимо, про наступ казали давно, а одночасно попередили, що звільнені населені пункти не називають до завершення операції. Втім, у соцмережах відомі політики почали вказувати куди і як просунулись українські військові. Доволі різко відреагувала заступниця міністра оборони Ганна Маляр.  

«Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією в цілому, бо мають уяву лише про фрагмент», - написала вона у Facebook.

Посадовиця згадала дописи двох колишніх нардепів і одного чинного, які «почали писати про зброю, яка застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо».

«І цим шкодять ЗСУ. Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. Дочекайтесь офіційної інформації від Генерального Штабу.

Так, під час війни військова інформація свідомо подається з запізненням у часі - таке правило інформування в умовах воєнного стану. Воно обумовлено військовою доцільністю під час проведення операцій та заходами безпеки», - зазначила Маляр, додавши, що «розголошення або спотворення інформації про деталі військової операції… завдає шкоду нашим Збройним Силам та ускладнює виконання поставлених завдань».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї