Новини Вінниці / Три медалі вибороли вінничани у перший день чемпіонату України з лижних гонок та біатлону

Дві срібні та одну бронзову медалі вибороли спортсмени Вінницького регіонального центру «Інваспорт» на чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону. Першість проходить серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

При цьому, як повідомляють в ОДА, нагороди вінничани здобули уже в перший день змагань.

Проходить чемпіонат України на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ у селі Яворів Турківського району на Львівщині.

У першості серед жінок LW 10-12 (900 м) срібну нагороду виборола Дар'я Бродецька, бронзову - Дар'я Банделюк. У змаганнях серед жінок LW 2-9 (1400 м) друге місце посіла Ірина Буй.

Загалом за медалі чемпіонату змагаються понад 80 спортсменів із різних регіонів України.

Як повідомляють у Вінницькому регіональному центрі "Інваспорт", область на змаганнях представляють шестеро спортсменів. Серед них - дворазовий срібний призер Паралімпійських ігор Олександр Казік та бронзова призерка чемпіонату світу, багаторазова переможниця та призерка Кубків світу Ірина Буй.