Na Парижі

Танцюрист Олі Полякової прокоментував чутки про роман зі співачкою

Новини Вінниці / Танцюрист Олі Полякової прокоментував чутки про роман зі співачкою
Хореограф, модель та партнер Лесі Нікітюк на «Танцях з зірками» Макс Єжов прокоментував чутки про його роман з епатажною українською співачкою Олею Поляковою, у шоу-балеті якої він виступає. Про близькі стосунки артистів говорять уже не перший рік, а в соцмережах танцюриста часто з'являються спільні знімки з уродженкою Вінниці.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

В Instagram-акаунті Єжова можна знайти велику кількість фотографій з артисткою. Публікує він не лише знімки з виступів, а й кадри, зроблені у неформальній обстановці: у ресторані чи спортзалі.

Підписує їх танцюрист двозначно, що, мабуть, і дає фанатам привід говорити про можливий роман зірок. «Як ми виглядаємо разом?», – залишив під одним зі знімків Макс.

Розставив усі крапки над «і»" Єжов у новому випуску YouTube-програми Agasi show. Ведучий Агасі Варданян звернувся до хореографа зі сміливим питанням: «Що в тебе з Поляковою? Все місто про це говорить»… Уникати провокацій Макс не став.

«Ні, у мене з Поляковою роману точно немає. І у Полякової зі мною роману немає. Ми спілкуємося, я працюю в неї. Якщо нас бачили в одній компанії, це абсолютно нормально, бо після концерту ми збираємося колективом. Я ніколи не виправдовуюсь. Хочете говорити про мене – говоріть», - відповів танцюрист.

Також Єжов уточнив, що добре товаришує з менеджером співачки Артемом Чирковим. Він тепло спілкується з чоловіком та дітьми Полякової, може відвести молодшу дочку Олі на тренування чи прогулятися зі старшою.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї