Na Парижі

Сергій Моргунов сказав, коли завершать реконструкцію 13-ої вінницької школи

Новини Вінниці / Сергій Моргунов сказав, коли завершать реконструкцію 13-ої вінницької школи
У Вінниці завершується комплексна термомодернізація школи №13, що розташована на вулиці Максима Шимка. Наразі виконано 90% робіт з утеплення фасадів будівлі.

Як зазначив у Facebook міський голова Сергій Моргунов, заклад стане комфортнішим та сучаснішим вже до кінця року.

Роботи у закладі розпочалися наприкінці 2019 року. Уже замінили дах та утеплили його, замість старих вікон встановили енергозберігаючі, утеплили цоколь будівлі, проклали мережі зовнішнього освітлення фасаду, завершили термомодернізацію майстерні школи.

«З боку вулиці М. Шимка школу підсвітять – буде красиво і функціонально. А ще зроблять пандуси та оновлять асфальтне покриття. Разом із цією школою матимемо у місті  вже 15 утеплених закладів середньої освіти. І це робота останніх семи років. Комплексна термореновація дозволяє заощадити на теплі.  Ми взяли високі темпи з модернізації шкіл та садочків. Але чимало з них ще потребує уваги - як у місті, так і у приєднаних громадах. Розвиток дітей – це пріоритет муніципальних інвестицій, тому програму енергоефективності закладів освіти будемо продовжувати», - повідомив Сергій Моргунов.

Відзначимо, що приміщення школи №13 почали будувати ще в 1934 році. Окрім того будівля була однією з найбільш енергозатратних серед закладів освіти, тому питання її реконструкції було одним з першочергових. Проводяться роботи коштом бюджету територіальної громади.

Нагадаємо, першою у Вінниці утеплили школу №25 у 2015 році. Комплексні заходи з термомодернізації дозволяють скоротити споживання енергоносіїв на рівні 15-40% та економити бюджетні кошти. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї