Na Парижі

Сергій Моргунов розповів про будівництво спортмайданчиків у дитячих садочках

Новини Вінниці / Сергій Моргунов розповів про будівництво спортмайданчиків у дитячих садочках
У Вінниці для дошкільнят облаштовують не лише ігрові, а і спортивні майданчики. Цього року збудували їх на території двох дитсадків – заклади розташовані на вулицях Міліційній та Чехова.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Програма будівництва спортмайданчиків на території садочків – це другий етап розвитку спортивної інфраструктури для дітей та молоді. Ця робота розпочалась зі шкіл – поступово оновлюють спортивну базу для кожного закладу. Також спортмайданчики встановлені у садочках-новобудах та тих, де проводилась реконструкція.

У цьому році спортивні майданчики зробили на території садочків №21, що на вулиці Міліційній, та № 43 - на Чехова. 

«Як зміцнити дитячий імунітет? Активність на свіжому повітрі. Нові спортмайданчики у садочках - для цих цілей. Є де побігати і пограти. Дітям такі прогулянки подобаються», – зазначив у Facebook міський голова Сергій Моргунов.

За задумом, на нових майданчиках малеча може вчитися грати у волейбол, баскетбол, хокей, теніс, займатися гімнастикою на турніках та інших снарядах. Усі елементи спортивного комплексу враховують вікові особливості малят.

«До занять фізкультурою важливо залучати змалку. Здоров'я громади – це не лише про медицину. Вінничани, які звикли до спорту з дитячого садка, не уявлятимуть свого життя без пробіжки чи занять фітнесом. І пріоритет нашої команди – зробити спорт у Вінниці привабливим і доступним для всіх», – зазначив мер.

К міськраді нагадують, цього року також проведено комплексну реконструкцію спортивного ядра школи №29, а також завершується масштабний проєкт з оновлення муніципального спорткомплексу на вул. Академіка Янгеля.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї