Na Парижі

Сергій Моргунов каже, шо вінничани звертаються, щоб надати свою нерухомість під житло для вимушених переселенців

Новини Вінниці / Сергій Моргунов каже, шо вінничани звертаються, щоб надати свою нерухомість під житло для вимушених переселенців
Понад 9 тисяч людей, що виїхали із зони бойових дій до Вінниці, отримали статус внутрішньо переміщених осіб. Є перші заявки від вінничан, які готові надати свою нерухомість під житло для вимушених переселенців у рамках міської програми.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Про це написав у соцмережах міський голова Сергій Моргунов.

«Формуємо базу, ведемо перемовини з власниками, вивчаємо умови в цих приміщеннях. Вінничани, які погодились поселити внутрішньо переміщених осіб в свої квартири чи будинки, зможуть застрахувати житло безкоштовно», - говорить Сергій Моргунов.

Також очільник міста додав, що міські служби працюють у звичному режимі, позаштатних ситуацій немає. Транспорт у повному обсязі – на маршрутах. Очистили 14 громадських криниць, ремонти тривають. Продовжують оновлювати дорожню розмітку. Більшість магазинів, аптек, АЗС працюють.

«Спільно з колегами з державних та обласних відомств працюємо по питанню релокації підприємств» - зазначає очільник громади Сергій Моргунов.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї