Na Парижі

Сергій Борзов повідомив про четверту квартиру для сироти у Жмеринській громаді від держави

Новини Вінниці / Сергій Борзов повідомив про четверту квартиру для сироти у Жмеринській громаді від держави
Жмеринчанину Олексію Гуменному сьогодні, 31 серпня, дали ключі від власної квартирі у рідному місті. Забезпечення житлом дітей-сиріт – одна з держпрограм, яку підтримують на Вінниччині.  

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Жмеринчанину Олексію Гуменному сьогодні, 31 серпня, дали ключі від власної квартирі у рідному місті. Забезпечення житлом дітей-сиріт – одна з держпрограм, яку підтримують на Вінниччині.  

«Приємна місія сьогодні у нас з гостем - разом із головою партії «Слуга Народу» Олександром Корнієнко вручили ключі від квартири 24-річному жмеринчанину! Це вже четверта квартири для дітей-сиріт у Жмеринській громаді за два роки - за державні кошти», - зазначив у Facebook голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Квартира загальною прощею 37,8 кв.м, житловою 20,2 кв.м, однокімнатна із зручностями, опалення індивідуальне газове. Житло повністю придатне до проживання.  

«Олексій сам собі вибирав квартиру - у цьому ж будинку живе його друг», - уточнив губернатор.

«Я навіть подумати не міг, що таке станеться зі мною… Справді дуже радий!.. Працюю в Польщі на будівництві, але тепер точно повернусь додому - у Жмеринку», - сказав молодий чоловік.

В Олексія є старша сестра Катерина та молодший брат Євгена. В 2009 році померла мати. Тато у 2013 році був позбавлений батьківських прав, згодом помер. Олексій з 2012 року жив в опікунській родині. Хлопець закінчив 9 класів, а у 2018 році закінчив Барський автодорожній коледж за спеціальністю автомеханік. Власної сім’ї Олексій ще не має.

«Але має житло. Це важливо! Нехай з новосіллям прийде в оселю щасливе нове життя!», - зауважив очільник області.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї