Na Парижі

Росія відповіла на умови Зеленського щодо переговорів

Новини Вінниці / Росія відповіла на умови Зеленського щодо переговорів
В Міністерстві закордонних справ Росії відповіли на умови президента України Володимира Зеленського щодо переговорів. Там назвали його слова «неконструктивними».

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

«Заяву Зеленського про готовність повернутися до переговорів лише у разі повернення російських військ на позиції 24 лютого не можна назвати конструктивною», - прокоментував російським пропагандистам ідею очільника України заступник глави МЗС РФ Андрій Руденко.

Нагадаємо, що сказав Зеленський під час «Українського сніданку» в Давосі?

«Що стосується того, коли ця війна може закінчитися, я думаю, це залежить від деяких речей. Перш за все, від бажання різних сторін, бажання об'єднаного Заходу з приводу міцності і озброєння, фінансової міцності України, бажання об'єднаного Заходу не боятися воювати з РФ, воювати в цій гібридній війні по-різному, не своїми людьми»", - заявив він.

За словами президента, завершення війни також залежить від бажання Росії, оскільки війна закінчиться в будь-якому випадку.

«Ми розуміємо, що є військова частина війни і після неї в будь-якому випадку буде мирний процес і стіл переговорів і буде точно мир. Питання з ким Україна буде домовлятися, з яким президентом Росії. Це теж залежить від бажання чинного президента Росії», - підкреслив Зеленський.

На його думку, чинний президент РФ не усвідомлює те, що відбувається.

«Він живе у своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна не піде на поступки. Ми боремося на своїй землі і не проти кого-небудь, а за себе і за свою свободу, майбутнє. Він повинен жити в дійсності. Говорити сьогодні можна тільки з президентом РФ, немає ніякого сенсу розмовляти з посередниками», - додав Зеленський.

Президент підкреслив, що коли Володимир Путін буде готовий «вийти в реальність», він точно зрозуміє, що треба закінчувати війну, розпочату ним.

«І тоді можна буде спробувати йти по дипломатичних цілях, якщо буде не пізно. Саме з цією діючою владою. А пізно це чи ні залежить від багатьох речей», - резюмував він.

Зазначимо, що побідна позиція Москви не змінюється роками. Адже Росія намагається мати абсолютний вплив на Україну та не збирається поступатися амбіціями. Принаймні, за Путіна.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї