Na Парижі

Прокуратура Вінниччини вперше через суд вимагатиме знесення багатоповерхівки на вулиці Гонти

Новини Вінниці / Прокуратура Вінниччини вперше через суд вимагатиме знесення багатоповерхівки на вулиці Гонти
У прокуратурі Вінницької області запроваджують практику зобов’язання забудовника знести незаконно зведену багатоповерхівку. Як стало відомо Парижі з власних джерел, мова йде про будинок на вулиці Гонти, роботи на якому ще не завершені.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

«Керівництвом Вінницької обласної прокуратури під час публічного інформування громадськості про свою діяльність було анонсовано про запровадження нових методів роботи щодо боротьби з незаконними забудовами у м. Вінниці. Зокрема, вжиття цивільно-правових заходів шляхом заявлення до суду позовів в інтересах Департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради, який є уповноваженим органом державного контролю у містобудівній сфері, про зобов’язання недобросовісних забудовників власним коштом здійснювати знесення незаконно збудованих об’єктів», - йдеться в офіційному повідомленні пресслужби.

Під час вивчення прокуратурою дотримання вимог законодавства, що регулює містобудівну діяльність, було встановлено, що у Вінниці фізична особа здійснила незаконне будівництво багатоповерхового багатоквартирного будинку на території, де дозволяється лише малоповерхова садибна забудова. Забудовник почав зведення об’єкта всупереч вимогам містобудівної документації (Генерального плану міста) та з порушенням будівельних норм і правил.

«З метою поновлення інтересів держави у сфері містобудування, зокрема щодо забезпечення сталого розвитку території відповідно до Генерального плану м. Вінниці, Вінницька окружна прокуратура подала відповідний позов до суду», - зазначається у релізі.

Наразі Вінницький окружний адміністративний суд відкрив провадження у справі за позовом до забудовника про зобов’язання здійснити знесення об’єкта незавершеного незаконного будівництва – багатоповерхового багатоквартирного будинку.

У прокуратурі запевняють, що продовжують роботу на зазначеному напрямку.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї