Na Парижі

Правоохоронці кажуть про підозру членам «угрупування» з Гайсинського лісгоспу

Новини Вінниці / Правоохоронці кажуть про підозру членам «угрупування» з Гайсинського лісгоспу
На Вінниччині ДБР вручило підозри представникам угруповання, яке розікрало ліс на десятки мільйонів гривень. До нього входило 10 осіб, сім з яких – співробітники ДП «Гайсинське лісове господарство», решта - підприємці.

Як повідомляють у теруправлінні ДБР у Хмельницькому, в умовах військової агресії Державне бюро розслідувань продовжує приділяти велику увагу викоріненню екологічних злочинів. Екологічна безпека держави залишається одним із пріоритетів Бюро.

«Слідчі Головного слідчого управління ДБР спільно з УСР НП Вінницької області вручили підозри 10 членам організованого угруповання, яке на Вінниччині незаконно вирубало ліс на понад 32,5 млн гривень. До угруповання входили сім співробітників ДП «Гайсинське лісове господарство» та три приватні підприємці. Очолював злочинну групу лісничий господарства», - йдеться у повідомленні.

Як показало слідство, деревина викрадалась через надання незаконних «дозволів» на рубку дерев третім особам. У ході досудового слідства було встановлено два факти незаконної рубки. Перший - заподіяв шкоду державі на 32, 3 млн гривень, другий – на 276 тис. гривень.

Всім членам угруповання повідомлено про підозри у незаконній порубці або незаконному перевезенні, зберіганні, збуті лісу та перевищенні влади або службових повноважень (ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 365, ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 246 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі від семи до десяти років.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї