Новини Вінниці / Після чергових перемог обидві вінницькі волейбольні команди наблизилися до лідера Суперліги

Три заключні матчі 6-го туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги відбулися 7 грудня. Два вінницьких клуба приймали своїх суперників вдома і завдали їм нищівних поразок.

Як зазначає sport.ua, волейболісти «МХП-Вінниця» (Тростянець) в запеклій боротьбі зуміли зломити опір харківської «Юракадемії». Перші два сети завершилися з однаковим рахунком 25:22. А в третій партії господарі поля виграли 25:23. У поєдинку 16 очок переможцям приніс Олександр Буздуган, а 14 - Артем Скороход. У харків'ян лідер атак капітан Іван Кривобок здобув 17 очок.

ВК «Серце Поділля» (Вінниця) вдруге в цьому турі переміг чернігівський «Буревісник-ШВСМ». Причому, як і напередодні, з рахунком 3:0. І тут вінницьким гравцям довелося неабияк попрацювати, щоб досягли успіху. Наприклад, дві останні партії завершилися тільки з мінімальною їхньою перевагою - 25:23 і 27:25. У переможців по 11 очок набрали Сергій Руденко і Кирило Клочко, а у тих, хто програв, 13 очок в активі Олексія Деніна і 11 у Олексія Білика.

У третьому матчі з результатом 3:0 харківський «Локомотив» вдома обіграв хмельницький «Новатор», для якого це була вже 12 поразка в 12 матчах.

Чемпіонат України з волейболу (чоловіки, Суперліга)

6 тур. Другі матчі. 7 грудня

ВК «МХП-Вінниця» - «Збірна Харківської області-Юракадемія»

3:0 (25:22, 25:22, 25:23)

«Серце Поділля» (Вінниця) - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)

3:0 (25:16, 25:23, 27:25)

«Локомотив-збірна Харківської області-1» - «Новатор» (Хмельницький)

3:0 (28:26, 25:12, 25:14)

Турнірна таблиця чоловічої Суперліги після 6 турів:

1. «Барком-Кажани» 12 матчів, 10 перемог, 2 поразки, 31 очко, співвідношення партій 34 - 13

2. ВК «МХП-Вінниця» 12, 10, 2, 30, 34 - 12

3. «Серце Поділля» 12, 9, 3, 27, 32 - 13

4. «Житичі-ЖНАЕУ» 12, 8, 4, 23, 27 - 16

5. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 12, 5, 7, 14, 18 - 25

6. «Буревісник-ШВСМ» 12, 3, 9, 10, 14 - 27

7. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 12, 3, 9, 9, 10 - 27

8. «Новатор» 12, 0, 12, 0, 0 - 36