Перша перемога: вінницька Нива здолала ФК Чернігів (ВІДЕО)

Новини Вінниці / Перша перемога: вінницька Нива здолала ФК Чернігів (ВІДЕО)

Домашній поєдинок вінницької «Ниви» 30 жовтня проти ФК «Чернігів» став фартовим. По-перше, вінничани виглядали на полі краще за гостей, по-друге, виграли з рахунком 2:0, а по-третє, змінили роздягальну на стадіоні. Це перша перемога «нивівців» у цьому сезоні чемпіонату України у групі А Другої ліги.

На 39-ій хвилині Віталій Гемега замкнув флангову передачу партнера Євгенія Костюка точним ударом у верхній кут воріт. Гра була на зустрічних курсах. Шанси мали обидві команди. Проте у цей день точнішими були вінничани. На 37 хвилині другого тайму шкіряна куля вдруге опинилася у кутку воріт «Чернігова».

«Нива» здобула перші залікові бали за 8 турів. Тренер вінничан Олег Шумовицький після матчу заявив, що побачив на полі жагу перемоги у гравців. Також він підтвердив, що цього разу поміняли роздягальні для команд. «Нива» взяла собі ту, яку зазвичай залишала гостям. От, можливо, вона і стала фартовою, адже раніше перемагали гості.