Na Парижі

«Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)

Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)
Акцію «Новорічний потяг» влаштували сьогодні у Вінниці для дітей учасників АТО/ООС та дітей загиблих (померлих) учасників бойових дій зі всієї області. Як повідомляють у департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, на захід запросили 450 дітей з 23 районів та 6 міст області.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Акцію «Новорічний потяг» влаштували сьогодні у Вінниці для дітей учасників АТО/ООС та дітей загиблих (померлих) учасників бойових дій зі всієї області. Як повідомляють у департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, на захід запросили 450 дітей з 23 районів та 6 міст області.

Спочатку юні гості відвідали Новорічну Резиденцію у центрі міста, побували на казковому новорічному ярмарку та біля головної ялинки Вінниці у Центральному парку.

А у Вінницькій обласній філармонії актори інтерактивного естрадно-циркового шоу «Котигорошко та три богатирі» підготували для дітей захоплюючу постановку.

«Аби допомогти нашому доброму другу Святому Миколаю, сьогодні ми для всіх вас підготували маленьку казку і маємо надію, що у вас залишаться лише приємні враження та спогади про цей день. Ми в неоплатному боргу перед вашими батьками. Завжди будемо пам'ятати і шанувати їх подвиг і героїзм у боротьбі за наш мир і свободу всього українського народу» - зазначила, вітаючи дітей заступниця голови ОДА Наталя Заболотна.

Усім юним гостям свята вручили новорічні подарунки.

Серед запрошених були 109 дітей загиблих Героїв із усієї області. Цьогоріч, як зазначають у департаменті соцполітики, усі вони вперше отримали подарунки до Дня Святого Миколая у вигляді матеріальної допомоги.

Фото зі сторінки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА

Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)Новини Вінниці / «Новорічний потяг» влаштували у Вінниці для дітей учасників бойових дій з усієї області (ФОТО)
Сподобалася стаття? Розкажи про неї