Na Парижі

На Вінниччину повертається спека

Новини Вінниці / На Вінниччину повертається спека
За прогнозами синоптиків, на Вінниччині завтра слід очікувати грози. Після злив 25 серпня морально вінничани мають бути готовими до будь-яких примх небесної канцелярії. Тим більш, що вже наприкінці тижня погода кардинально зміниться – повертається спека.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

За прогнозами синоптиків, на Вінниччині завтра слід очікувати грози. Після потужньої зливи 25 серпня морально вінничани мають бути готовими до будь-яких примх небесної канцелярії. Тим більш, що вже наприкінці тижня погода кардинально зміниться – повертається спека.

Як зазначають в Укргідрометцентрі, завтра слід розраховувати на грозові дощі та помірну для серпня температуру 24-26 градусів. З 28 серпня небо має бути безхмарним, а температура поступово – з південним вітром – підвищуватиметься. У неділю прогнозують  31-33 градуси тепла.

На порталі Сіноптік навіть обіцяють відносно прохолодну погоду у найближчі кілька днів – до 29 серпня. На вихідні температурний стовпчик відчує бажання насолодитися останнім літнім теплом.

Портал Gismeteo переконує у тому, що спекотна погода триватиме і на початку вересня. Наприкінці наступного тижня можливий дощ.

      

 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї