Na Парижі

На Вінниччині виявлено привласнення мільйонів на спорудженні інженерних споруд на калинівському арсеналі

Новини Вінниці / На Вінниччині виявлено привласнення мільйонів на спорудженні інженерних споруд на калинівському арсеналі
Співробітники СБУ викрили факти заволодіння бюджетними коштами, що були виділені на вдосконалення системи захисту військової частини, розташованої у Калинівці на Вінниччині. Повідомлено про підозру чотирьом фігурантам справи.

Співробітники СБУ викрили факти заволодіння бюджетними коштами, що були виділені на вдосконалення системи захисту військової частини, розташованої у Калинівці на Вінниччині. Повідомлено про підозру фігурантам справи.

Наскільки стало відомо NaПарижі з власних джерел, розслідування силовиків стосується відомого калинівського арсеналу, де у вересні 2017-ро лунали вибухи.

Як зазначають на офіційному веб-сайті СБУ, оперативники спецслужби встановили, що у межах договору на 41 мільйон гривень, укладеного у 2017 році з Міністерством оборони, комерційна структура мала збудувати інженерні споруди у військовій частині.

За версією слідства, під час виконання контракту менеджмент фірми привласнив понад 19 мільйонів бюджетних коштів. Комерсанти не виконали значну частину робіт, передбачених договором, та поставили будівельні матеріали у менших обсягах. Під час проведення обшуків за місцями проживання фігурантів та у військовій частині правоохоронці виявили документацію, що доводить проведення оборудки.

У межах розпочатого кримінального провадження командиру військової частини повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 (недбале ставлення до військової служби) КК України.

Організатору злочинної групи, одному із виконавців та двом спільникам повідомлено про підозру за привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, легалізацію (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом, вчинені організованою групою (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 209 КК України), ще одному із виконавців повідомлено про підозру за привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, вчинені організованою групою та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України).

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. Тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності. Заходи із викриття оборудки проводились спільно з територіальним управлінням ДБР у Хмельницькому під процесуальним керівництвом військової прокуратури Центрального гарнізону України.

Новини Вінниці / На Вінниччині виявлено привласнення мільйонів на спорудженні інженерних споруд на калинівському арсеналіНовини Вінниці / На Вінниччині виявлено привласнення мільйонів на спорудженні інженерних споруд на калинівському арсеналіНовини Вінниці / На Вінниччині виявлено привласнення мільйонів на спорудженні інженерних споруд на калинівському арсеналіНовини Вінниці / На Вінниччині виявлено привласнення мільйонів на спорудженні інженерних споруд на калинівському арсеналі
Сподобалася стаття? Розкажи про неї