Na Парижі

На Вінниччині відкриють "полювання на зірки" - гроші на телескоп для цього вже виділили

Новини Вінниці / На Вінниччині відкриють "полювання на зірки" -  гроші на телескоп для цього вже виділили
Іллінецька ОТГ, що на Вінниччині, для удосконалення туристичного об'єкту вирішили придбати сучасний професійний телескоп. Гроші на прилад виділять з місцевого бюджету та Вінницької обласної ради у рамках проєкту "Астротуризм на Іллінецькому кратері", який переміг на 17 обласному конкурсі проєктів ОТГ.  

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Іллінецька ОТГ, що на Вінниччині, для удосконалення туристичного об'єкту вирішила придбати сучасний професійний телескоп. Гроші на прилад виділять з місцевого бюджету та Вінницької обласної ради у рамках проєкту "Астротуризм на Іллінецькому кратері", який переміг на 17 обласному конкурсі проєктів ОТГ. 

Для розвитку локального туризму в Іллінецькій ОТГ вже не перше проводяться роботи по впорядкуванню Іллінецького кратеру. Наразі геологічна пам'ятка природи облаштована елементами базової інфраструктури - туалетом, сходинками, оглядовим майданчиком, альтанкою та стендами.

Як розповідає начальниця відділу стратегічного планування та інвестиційного розвитку Іллінецької міської ради Тетяна Герман:

"В рамках проєкту ми вирішили купити професійний телескоп, який робить астрофотографію, відеозйомку, яку можна транслюввати на екрані".

За її словами це привабить не тільки "звичайних" туристів, але й науковців - астрономів та геологів.

"Їм цікавий цей об'єкт, бо там є певні моменти які дуже цікаві з огляду на унікальність регіону, унікальність цього кратеру", - наголошує пані Тетяна.

Тетяна Вікторівна каже, що особливість проєкту полягає ще й у тому, що таким напрямком туризму, як астротуризм в Україні ніхто не займається. Тож фахівці відділу стратегічного планування Іллінецької ОТГ збираються розгорнути масштабну рекламну кампанію, в тому числі і на Міжнародних виставках.

Зазначимо, що бюджет проєкту "Астротуризм на Іллінецькому кратері" складає 66 тисяч гривень. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї