Na Парижі

На Вінниччині сільська громада хоче приєднатися до міської, допомоги просять у депутата

Новини Вінниці / На Вінниччині сільська громада хоче приєднатися до міської, допомоги просять у депутата
На Вінниччині громада звернулась до депутата з проханням  допомогти «з приєднанням». Самоврядець пообіцяв, що на засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій до адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Вінницької області обов‘язково підніме питання по цій сільській раді.

На Вінниччині громада звернулась до депутата Вінницької облради Михайла Кременюка з проханням допомогти «з приєднанням». Самоврядець пообіцяв, що на засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій до адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Вінницької області обов‘язково підніме питання по цій сільській раді.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької облради. Зазначимо, що мова йде про село Кудлаї, що на Вінниччині. Кудлаївський сільська голова Валентина Гуровенко та ініціативна група сільських мешканців звернулась до заступника голови облради Михайла Кременюка.

У зверненні зазначено, що «Кудлаївська сільська рада, відповідно до перспективного плану, на початку 2019 року повинна була бути приєднана до Немирівської міської ОТГ. Але невдовзі сільську громаду чомусь віднесли до Вороновицької селищної ОТГ. Рішенням 30 сесії Кудлаївської сільської ради 7 скликання від 21 січня 2019 року депутати відмовили Вороновицькій ОТГ у приєднанні. У вересні 2019 року відбулись громадські слухання, на які прийшло 210 жителів села. З них 131 висловився за приєднання до Немирівської міської об’єднаної територіальної громади. Таким чином, усю процедуру добровільного приєднання до Немирівської ОТГ було завершено 4 жовтня 2019 року».

Тож описавши ситуацію, селяни просять депутата ініціювати внесення змін до перспективного плану формування територій щодо добровільного приєднання Кудлаївської сільської громади саме до Немирівської ОТГ.

Зазначимо, що Михайло Кременюк входить до міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій до адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів Вінницької області.

Він пообіцяв, що обов’язково на черговому засіданні групи підніме питання про врахування рішення сесії Кудлаївської сільської ради та жителів села щодо включення громади до складу Немирівської міської об’єднаної територіальної громади

В пресслужбі зазначають, що відповідні колективні звернення, окрім облради, направлено до облдержадміністрації та Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради України.
 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї