Na Парижі

На Вінниччині на третину скоротилися обсяги житлового будівництва

Новини Вінниці / На Вінниччині на третину скоротилися обсяги житлового будівництва
Для вінницьких забудовників 2020 рік був далекий від успішного. За даними Головного управління статистики у Вінницькій області, темпи будівництва суттєво скоротилися. Це є лакмусовим папірцем стану заможності вінничан. Люди не стали більш багатими.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Для вінницьких забудовників 2020 рік був далекий від успішного. За даними Головного управління статистики у Вінницькій області, темпи будівництва суттєво скоротилися. Це є лакмусовим папірцем стану заможності вінничан. Люди не стали багатшими.

Згідно з офіційною інформацією, у 2020-му в області прийнято в експлуатацію 198,0 тис.м2 загальної площі житлових будівель. Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла у минулому році порівняно з 2019-им зменшилась на 31,1%.

Частка Вінницької області у загальнодержавному прийнятті житла становить 3,4%. За цим показником Вінниччина серед регіонів України посіла 13-е місце, а за темпом зростання (зменшення) обсягу прийнятого в експлуатацію житла – друге місце.

У міській місцевості прийнято в експлуатацію 107,9 тис.м2 загальної площі житла (54,5% загального обсягу), у сільській – 90,1 тис.м2 (45,5%). Обсяги прийнятого в експлуатацію житла у міській місцевості порівняно з 2019 роком зменшились на 33,7%, у сільській – зменшились на 27,7%.

У 2020-му забудовниками Вінниці прийнято в експлуатацію 72,9 тис.м2 загальної площі житлових будівель. За обсягами житлового будівництва обласний центр займає перше місце серед регіонів області, де збудовано 36,8% площі житла від загальнообласного обсягу.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї