Na Парижі

На Вінниччині через суд відсторонили від роботи головну освітянку району

Новини Вінниці / На Вінниччині через суд відсторонили від роботи головну освітянку району
В зв’язку зі з’ясуванням обставин у «корупційній» справі щодо закупівлі шкільних парт за рішенням Вінницького апеляційного суду до 15 березня відсторонено від виконання обов’язків начальницю відділу освіти Мурованокуріловецької РДА.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

В зв’язку зі з’ясуванням обставин у «корупційній» справі щодо закупівлі шкільних парт за рішенням Вінницького апеляційного суду до 15 березня відсторонено від виконання обов’язків начальницю відділу освіти Мурованокуриловецької РДА.

Як зазначають у пресслужбі суду, рішення прийнято 11 лютого. Водночас скасовано ухвалу районного суду та не задовольнив апеляційну скаргу підозрюваної.  

У клопотанні чиновниця просила не відсторонювати її від посади, адже позбудеться основного джерела доходу для сім’ї, бо материної зарплатні з пенсією та аліментів на дитину – замало.

Жінку підозрюють у причетності до корупційних дій. Нібито вона, зловживаючи службовим становищем, закуповувала шкільні парти та стільці без відкритих торгів. Обладнання придбано на 160 тисяч гривень. Ставити крапку у звинуваченнях начальниці відділу освіти зарано. Сама вона стверджує, що отримала дозвіл на це розпорядженням голови РДА.

Також вказується, що підозру у скоєнні правопорушення жінці оголосили 15 січня. Згідно з ч.2 ст.154 КПК України відсторонення від посади здійснюється на строк не більше двох місяців.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї