Na Парижі

На підтримку національної збірної у Вінниці підняли олімпійський прапор

Новини Вінниці / На підтримку національної збірної у Вінниці підняли олімпійський прапор
Сьогодні, 23 липня, у Токіо стартують ХХХІІ Олімпійські ігри. На підтримку української національної олімпійської збірної у Вінниці підняли державний стяг та прапор Національного олімпійського комітету України. Урочисту церемонію провели на майдані Незалежності. Вінницю на Олімпіаді-2020 представлятиме Олег Царьков (стрільба кульова), на Параолімпіаді-2020 – Олексій Денисюк (стрільба кульова) та Мар'яна Шевчук (пауерліфтинг).

Сьогодні, 23 липня, у Токіо стартують ХХХІІ Олімпійські ігри. На підтримку української національної олімпійської збірної у Вінниці підняли державний стяг та прапор Національного олімпійського комітету України. Урочисту церемонію провели на майдані Незалежності. Вінницю на Олімпіаді-2020 представлятиме Олег Царьков (стрільба кульова), на Параолімпіаді-2020 –  Олексій Денисюк (стрільба кульова) та Мар'яна Шевчук (пауерліфтинг).

На літніх Олімпійських іграх у Токіо представлять Україну у складі національної олімпійської збірної 158 спортсменів. Вони виступатимуть у 25 видах спорту: боксі, важкій атлетиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, гімнастиці, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, сучасному п'ятиборстві, тенісі та інших. Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо триватимуть з 23 липня по 8 серпня. Паралімпійські ігри стартують на місяць пізніше - 24 серпня.

У Вінниці, як і в інших містах, підняли Олімпійський прапор на підтримку українських атлетів. Голова Вінницького обласного відділення Національного олімпійського комітету, дворазовий призер олімпійських ігор з плавання Павло Хникін розповів, що  цю почесну місію виконують вінничани, які стали призерами Олімпійських ігор минулих років. Сьогодні на заході були присутні бронзова призерка Олімпійських ігор у Афінах, Заслужений майстер спорту України з веслування на байдарках та каное Ганна Балабанова, бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник Олімпійських ігор у Пекіні, Заслужений майстер спорту України з легкої атлетики  Андрій Ковенко та срібна призерка перших юнацьких Олімпійських ігор, півфіналістка Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро з бігу на 400 метрів з бар'єрами, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Олена Колесниченко.

Підтримати олімпійців прийшли представники міської влади, спортсмени, учні спортивних шкіл та представники регіонального відділення Національного олімпійського комітету.

«На Олімпіаді Вінницю представлятиме Олег Царьков (стрільба кульова) – досить сильний спортсмен. Він призер Чемпіонату Європи-2020, Заслужений майстер спорту України. А на Паралімпіаді будуть Олексій Денисюк (стрільба кульова) та Шевчук Мар'яна (пауерліфтинг). Вболіватимемо за наших спортсменів. Бажаємо їм перемоги, – каже заступник голови комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Роман Семчук.

Він підкреслив, що міська рада підтримує розвиток спорту у громаді. У місті облаштовуються спортивні майданчики, будується спорткомплекс. Тож ми можемо пишатись, що наші спортсмени гідно представляють місто на змаганнях, в тому числі міжнародних.

Після церемонії підняття прапора для учнів спортивних шкіл провели вікторину. 

Сподобалася стаття? Розкажи про неї