Na Парижі

Митники вилучили самурайський меч танто, який із США пересилали до Вінниці

Новини Вінниці / Митники вилучили самурайський меч танто, який із США пересилали до Вінниці
Львівські митники знайшли заборонений до пересилання предмет у поштовому відправленні із США. Його мали отримати у Вінниці.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Як вказується у Facebook Львівської митниці, працівники митного поста «Львів-поштовий», під час огляду одного з міжнародних поштових відправлень виявили холодну зброю. У посилці, відправленої з США на адресу приватної особи у Вінниці, окрім задекларованих одягу, взуття та кухонного приладдя, знаходився японський меч.

«Знахідку, що могла становити небезпеку для поштових працівників чи інших громадян, вилучили та скерували на експертизу. Згідно з висновком фахівців, вказаний предмет був виготовлений на зразок японських мечів «танто», є холодною зброєю, бойова частина якої призначена для нанесення рубляче-різаних ушкоджень», - вказують митники.

За дописом, громадянка порушила порядок пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, товарів заборонених до пересилання. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачене ст. 473 (Пересилання через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях товарів, заборонених до такого пересилання) Митного кодексу України.

Санкція статті передбачає конфіскацію цих товарів. Найближчим часом справу скерують до суду.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї