Na Парижі

Міносвіти пропонує перевести більшість школярів на дистанційне навчання. Що буде у Вінниці?

Новини Вінниці / Міносвіти пропонує перевести більшість школярів на дистанційне навчання. Що буде у Вінниці?
Міністерство освіти і науки України надіслало засновникам і керівникам закладів освіти рекомендаційні листи щодо організації освітнього процесу. Суть їх у запровадженні дистанційного навчання для школярів, починаючи з 5-го класу. У Вінниці поки що відповідного рішення не прийнято.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

За інформацію офіційного сайту МОН, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, рекомендується:

  • організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів; 
  • у закладах професійної (професійно-технічної) освіти організувати перехід на навчання за дистанційною та/або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять;
  • у закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого 2022 року, урахувавши необхідні зміни до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

«Незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та 1-4 класів шкіл дозволяється», - йдеться в інформації.

Як пояснила NaПарижі директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко, наразі в неї відсутня інформація щодо переводу на «дистанційку». Рішення щодо школярів у закладах громади не прийнято.

Зазначимо, раніше на дистанційне навчання школярів 5-11 класів перевели у Калинівській громаді Вінниччини.

Такий захід рекомендований МОН через стрімке поширення коронавірусної інфекції, а саме штаму «Омікрон», який є більш контагіозним, ніж його попередники. Додамо, що у Вінниці та області інфекція поширюється доволі знаними темпами.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї