Na Парижі

Мер Дніпра Філатов пояснив рекомендацію залишити місто жінкам, дітям і людям похилого віку

Новини Вінниці / Мер Дніпра Філатов пояснив рекомендацію залишити місто жінкам, дітям і людям похилого віку
Вранці 7 квітня міський голова Дніпра Борис Філатов рекомендував дніпрянам, які виїхали за межі міста, поки не повертатися. А також евакуюватися та тим, хто не залучений на промислових підприємствах й у критичній інфраструктурі. У першу чергу жінкам, дітям і людям похилого віку. Заява викликала паніку. Свій заклик мер пояснив тим, що Дніпро «не гумовий», може не впоратися з кількістю людей, яка прибуває в місто зі сходу України.

«Нам дуже допомагає, що запущений прямий евакуаційний потяг з Покровська. Тим не менш, велика кількість людей їдуть приватним транспортом і автобусами. Рекомендую їм рухатися далі, в сторону Західної України, де у будь-якому випадку безпечно», — заявив Філатов під час ранішнього брифінгу.

Проте поблизу Дніпра не ведуться бойові дії, і заклик виїжджати спровокував питання до очільника міста. Він був змушений пояснити, що загроз немає, але місту складно прийняти усіх.

Про Філатов повідомив  в Facebook.

Він пояснив, що ще з початку війни закликав жінок, дітей і пенсіонерів виїхати у більш безпечні місця. Також мер зазначив, що Дніпро приймає всіх евакуйованих з Луганської, Донецької та Харківської областей. У зв'язку з цим місто може не впоратися з навантаженням.

«Ми, як транзитний гуманітарний хаб, готові допомагати всім, хто приїхав до нас з Харківської області, Донбасу і Приазов'я, але я чесно звернувся до всіх біженців, що з таким напливом людей Дніпро може не впоратися. Безумовно, найзручніше знаходиться в мільйонному обласному центрі, але є ще область, інші регіони України, де також готові надавати допомогу», - зазначив Філатов.

Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї