Na Парижі

«Маємо підтримувати економіку та стабільність у Вінниці усіма можливими засобами», – Сергій Моргунов

Новини Вінниці / «Маємо підтримувати економіку та стабільність у Вінниці усіма можливими засобами», – Сергій Моргунов
Міський голова Вінниці Сергій Моргунов зазначив, що все більше підприємств відновлює роботу, що важливо для запуску економіки. Комунальні служби працюють - вінничани з теплом, водою, газом та електроенергією.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

На вулиці Зарічній аварійна бригада усуває наслідки пориву водопровідної мережі діаметром 500. Наразі відключення через ремонтні роботи не планується - у випадку такої необхідності повідомлять додатково. Також мер зазначив, що громадський транспорт вийшов у повному обсязі, проте через оголошення загрози з повітря, графік руху змістився.

«Зранку відкрилися магазини, аптеки. Товари підвозяться. Асортимент достатній. Опрацьовуємо з торговельними мережами логістичні питання, аби мінімізувати можливі перебої з постачанням. До роботи стають все більше підприємств, зокрема і в сфері побутового обслуговування. Ми маємо підтримувати економіку та стабільність у місті усіма можливими засобами. Економічна машина не поїде, якщо ми постійно не будемо її «дозаправляти». Це залежить від кожного, хто може сьогодні працювати», - каже Сергій Моргунов.

Також міський голова розповів, що рішенням ОВА відсьогодні дозволено продаж слабоалкогольних напоїв.

«Закликаю до виваженості – поліції зараз є чим займатися замість реагування на нетверезих порушників. Воєнний час змушує включати здоровий глузд. У першу чергу, це спрямовано на наповнення бюджетів громад, щоб зберегти робочі місця і дати можливість людям забезпечувати свої сім’ї. Маємо всі пам’ятати, що ми не тільки відповідальні зараз за спокій у місті, ми також маємо підставити плече тим людям, які тікають від жахів війни і сподіваються на підтримку», - сказав очільник міста.

Він додав, що у вінницьких ЦНАПах зареєструвалися вже 2062 переселенці, 551 з них - це діти. Найнеобхідніше сім'ї отримують у міському Центрі надання гуманітарної допомоги.

«Поки ми тримаємось разом – ми не переможні. Дякую усім за витримку і внесок у нашу перемогу. Вона не за горами. Слава Україні!» - наголосив Сергій Моргунов.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї