Na Парижі

Керівник обласної поліції Вінниччини призначив нових заступників. Обидва з Одещини

Новини Вінниці / Керівник обласної поліції Вінниччини призначив нових заступників. Обидва з Одещини
У поліції Вінниччини знову відбулись кадрові зміни. На початку місяця начальником ГУ Нацполіції у Вінницькій області призначили Івана Іщенка, а вже сьогодні він оголосив імена двох своїх заступників.

У поліції Вінниччини знову відбулись кадрові зміни. Начальником ГУ Нацполіції у Вінницькій області 1 червня призначили Івана Іщенка, а вже сьогодні він оголосив імена двох своїх заступників.

Як повідомили в прессужбі ГУНП у Вінницькій області, згідно з Наказу, 10 червня начальником кримінальної поліції було призначено Олександра Остроглядова, який до цього часу перебував на посаді начальника Суворівського відділу поліції в м.Одесі ГУНП в Одеській області.  Підполковник поліції Олександр Остроглядов має чималий досвід оперативної роботи в підрозділах карного розшуку та слідстві.

Також Наказом Національної поліції тимчасово покладено обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції Вінниччини на полковника Олега Кашперука, який останні роки на Одещині керував Лиманським відділом поліції.   

Новопризначеним керівникам Іван Іщенко побажав успіхів у службі та зазначив, що кадрові зміни, на його думку, покращать ефективність роботи поліції Вінниччини.

Новини Вінниці / Керівник обласної поліції Вінниччини призначив нових заступників. Обидва з ОдещиниНовини Вінниці / Керівник обласної поліції Вінниччини призначив нових заступників. Обидва з Одещини
Підписуйтесь NaПарижі в Telegram
Сподобалася стаття? Розкажи про неї