Na Парижі

Із понеділка в усіх школах Вінниччини учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно

Новини Вінниці / Із понеділка в усіх школах Вінниччини учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно
Із понеділка, 22 лютого, в усіх школах Вінниччини учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно. До школи ходитимуть лише учні 1-4 класів. Про це повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

Із понеділка, 22 лютого, в усіх школах Вінниччини учні 5-11 класів навчатимуться дистанційно. До школи ходитимуть лише школяри 1-4 класів. Про це повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

За його словами, протягом минулої доби в області на COVID-19 захворіло 48 дітей, в тому числі 34 - у Вінниці, у Тиврівському районі – 5, Калинівському – 3, Мурованокуриловецькому –  2, Козятинському, Липовецькому, Бершадському та Хмільницькому – по одній дитині. Усі вони нині лікуються амбулаторно.

"Щодо опорних лікарень. Є 1 369 вільних ліжок. Кисень, апаратура та ліки теж. Станом на сьогодні в області розгорнуто 2 659 ковідних ліжок в 25 опорних лікарнях. Протягом останнього тижня – плюс 40 ліжок. Чекаємо ще 85 ліжок з киснем за рахунок двох субвенцій – області надійшов 51,6 млн грн. Киснем забезпечено 96,2% ліжок. Загальна завантаженість ліжок -  48,5%", - пише С.Борзов на своїй сторінці у Facebook.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї