Na Парижі

Фонд держмайна за 50 мільйонів продав Уладівський спиртзавод на Вінниччині

Новини Вінниці / Фонд держмайна за 50 мільйонів продав Уладівський спиртзавод на Вінниччині
На онлайн-аукціоні в системі «ProZorrо.Продажі» 25 листопада за відсутності інших учасників ТОВ «Таймкол» (Київ) виграло право на приватизацію єдиного майнового комплексу (ЄМК) держпідприємства «Уладівський спиртовий завод» (с. Уладівка Хмільницького району Вінницької області) за 50,1 млн грн, що у 2,2 рази перевищує стартову ціну (23,11 млн грн).

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Інформацію щодо торгів оприлюднив Фонд держмайна,

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, «Таймкол» (до листопада 2020 року – ТОВ «Бізнес стар груп») зареєстрований у жовтні 2020-го зі статутним капіталом 25 тис. грн. Компанія спеціалізується на наданні в оренду та експлуатацію власної чи орендованої нерухомості. Належить вона Сергію Афанасьєву з Іршанська Житомирської області.

За даними системи «ProZorrо.Продажі», окрім «Таймкола», у конкурсі не реєструвалися та не брали участь інші бажаючі придбати актив.

За даними ФДМ, спиртзавод складається з 42 будівель та споруд загальною площею 13,16 тис. кв. м. До складу підприємства входить виробничий корпус, бродильне відділення, зерносховища та спиртосховища, бардонасосна станція, цехи виробництва дріжджів, тваринницька будівля, фірмовий магазин, склади, ангари тощо. Усього актив включає 577 одиниць основних засобів та інших необоротних активів.

У жовтні NaПарижі писав, що Фонд держмайна виставив на аукціон Уладівський спиртзавод. Історія його налічує півтора сторіччя. Спиртзавод було засновано у 1865 році.

Підприємство з початку 2018 року до вересня 2021 року отримало 41,7 тис. грн виторгу. Виробнича діяльність не здійснювалася.

На 31 серпня 2021 року прострочена кредиторська заборгованість Уладівського спиртзаводу становила 707 тис. грн, поточна кредиторська заборгованість – 11,94 млн грн.

Умовою приватизації активу стало збереження протягом мінімум року основного виду його діяльності. Крім цього, покупець зобов'язаний протягом півроку погасити існуючу заборгованість із заробітної плати перед працівниками підприємства та бюджетом, а також не допустити їх звільнення як мінімум у зазначений період.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї