Вже ввечері 3-го міський голова написав у Facebook про загрозу мародерства. Точніше, такі факти вже реєструвались через дефіцит продуктів та відсутність контролю з боку правоохоронців.
Щодо того, що мер "здав місто", він чітко пояснив, що не було перемовин, з них ніхто ні про що не домовлявся, «озброєні відвідувачі» були в нього, і вони домовились про певні правила, які дозволять працювати комунальникам та транспорту.
Між тим, за даними розвідки, з анексованого у 2014-му Криму до Херсону завезли групу, яку вже обізвали масовкою, аби ці «гості» влаштували проросійський мітинг з триколорами та вимогами створення фейкової «ХНР» чи приєднання до Росії. Звісно, виставу будуть фіксувати пропагандисти, щоб транслювати на російських каналах.
Між тим, на Київщині ЗСУ звільнили від окупантів Бучу, Ірпінь, Макарів.