Na Парижі

До Дня перемоги над нацизмом у Вінниці підготували низку заходів

Новини Вінниці / До Дня перемоги над нацизмом у Вінниці підготували низку заходів
До 76 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Вінниці заплановано ряд онлайн-заходів, які можна буде переглянути на сторінці VinCultureCode у Фейсбуці . Серед них – масштабний мистецький проєкт «Вічний вогонь перемоги», виставки творчих робіт, святкові концерти тощо.

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

До 76 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Вінниці заплановано ряд онлайн-заходів, які можна буде переглянути на сторінці VinCultureCode у Фейсбуці   . Серед них – масштабний мистецький проєкт «Вічний вогонь перемоги», виставки творчих робіт, святкові концерти тощо.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

З нагоди відзначення 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, департамент культури міської ради та Центр концертних та фестивальних програм готують масштабний мистецький проєкт «Вічний вогонь Перемоги!» за участю провідних колективів та виконавців міста. А також новоприєднаних громад, Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України, професійних колективів міста – естрадного оркестру «ВінБенд» та Академічного міського камерного хору ім. В.Газінського».

Цей проєкт можна буде переглянути 9 травня на сторінках у фейсбуці VinCultureCode  та КЗ «Центр концертних та фестивальних програм» https://cutt.ly/Ebmft60 а також на телеканалі ВІТА.

На веб-сторінках закладів культури відбудуться майстер-класи зі створення символу пам'яті – червоного маку. Загалом до Дня Перемоги готується близько 30 тематичних онлайн-заходів.

На сторінці Центру історії Вінниці буде розміщено низку публікацій із історичними фото предметів періоду Другої світової війни. 6 травня відбудеться цикл майстер-класів від БібліоARTмайстерня «Маки вічної пам'яті» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.

7 травня відбудеться виставка творчих робіт учнів Вінницької дитячої художньої школи «Мир в душі – мир у світі», також буде історична хроніка «вічний вогонь – мир та пам'ять живим» від Вінницької міської централізованої бібліотечної системи.

8 травня можна буде переглянути виставку творчих робіт учнів Вінницької дитячої музичної школи №2 «Хай завжди буде мир», концерт «Вічна пам'ять» від вінницького міського клубу та презентацію конкурсу візуального мистецтва «Ніколи знову» від Вінницької дитячої коли мистецтв «Вишенька».

А 9 травня відбудеться презентація виставки «Забуті жертви Другої світової війни» від Центру історії Вінниці, мистецький проєкт «Вічний вогонь перемоги» від провідних колективів та виконавців міста та концерт від творчих колективів Міського Палацу мистецтв «Часи пройшли, роки минули та ми героїв не забули».

Сподобалася стаття? Розкажи про неї