Na Парижі

Для студентів та учнів з інвалідністю є реальна можливість сформувати нові соціальні компетенції

Новини Вінниці / Для студентів та учнів з інвалідністю є реальна можливість сформувати нові соціальні компетенції
Наскільки така можливість є реальною і відповідає усім критеріям соціалізації людей з інвалідністю?

приватизація землі

присвоєння кадастрового номера

зміна цільового призначення

поділ та об'єднання ділянок

+380 97 855 2420 +380 93 855 2420

Відповідь на це запитання ми намагалися з’ясувати спілкуючись із голою Громадської організації Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» Іриною Саранчою.

Наразі, організація реалізовує у Вінниці та на території усієї України  інклюзивний проєкт «Розвивайся, Дій, Впливай!», у рамках якого працює Всеукраїнська онлайн академія усвідомленого громадянина для студентів з інвалідністю закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Проєкт фінансується коштом державного бюджету через Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю.

«Соціалізація – це шанс для людини з інвалідністю на повноцінне життя. Повірте мені, я знаю, про що говорю. Дуже вдячна Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю за підтримку проєкту нашої команди. Сподіваюсь, що він допоможе студентам з інвалідністю закладів вищої освіти та учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти отримати нові знання та навички, які допоможуть їм реалізувати власні соціальні ідеї на рівні своєї громади,  знайти гарну роботу та повноцінно жити», – розповідає керівниця проєкту Ірина Саранча.

Участь у навчанні є абсолютно безкоштовною.

До кінця року передбачено 8 наборів до онлайн академії, кожен з яких включає в себе 2 модулі по 3 дні кожний. Тобто, 18 годин – один набір, загалом – 144 години. Наразі триває 5 набір (навчання розпочинається з 3 листопада).

Тривалість навчання для однієї групи – 6 днів (2 модулі по 3 дні кожний протягом 2 тижнів).

Долучитись до навчання можуть студенти з інвалідністю закладів вищої освіти та учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти зі всієї України.

Кожен учасник/учасниця онлайн академії безкоштовно отримає робочий зошит, USB-накопичувач (флешку) та необхідні для навчання канцтовари, а також спеціальний «Довідник усвідомленого громадянина».

Програмою курсу передбачені домашні завдання з метою закріплення отриманих знань. Домашні роботи будуть перевірятися кураторами онлайн академії – тренерами з громадянської освіти, волонтерської діяльності, формування мотивації.

За результатами навчання учасники онлайн академії отримають відповідний сертифікат про засвоєння навчального курсу.

Якщо ви бажаєте стати учасником/учасницею онлайн академії – просто зареєструйтесь за посиланням:https://forms.gle/EFKpFVVYQo94pG1d7.

Детальніше про навчання можна дізнатись у менеджера з адміністративної діяльності проєкту Олени Смірнової за телефоном: (067)109-69-98, або за допомогою електронної пошти: [email protected]).

Сподобалася стаття? Розкажи про неї