Na Парижі

Депутатка Устінова анонсувала розгляд питання про відставку очільника МОЗ Степанова

Новини Вінниці / Депутатка Устінова анонсувала розгляд питання про відставку очільника МОЗ Степанова
Депутатка від «Голосу» Олександра Устінова не приховувала радості, повідомляючи, що їй з колегами вдалося зібрати більш ніж 150 підписів парламентарів за відставку міністра охорони здоров’я. Вінничанка давно критикувала Максима Степанова.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Депутатка від «Голосу» Олександра Устінова не приховувала радості, повідомляючи у Facebook, що їй з колегами вдалося зібрати більш ніж 150 підписів парламентарів за відставку міністра охорони здоров’я. Вінничанка давно критикувала Максима Степанова.

«Нарешті! Я дякую кожному депутату, хто поставив підпис! Не пішов на договорняки з совістю (а повірте багатьом дзвонили і пропонували «допомогти на окрузі», питали «що треба»), а поставив підпис за відставку міністра, на совісті якого тисячі смертей», - написала у соцмережі політикиня.

До «гріхів» міністра вона також зарахувала «провалене тестування», «закупівлю захисних костюмів для лікарів на 40% дорожче» і «відсутність вакцин від ковіду».

«Саме через його бездіяльність сьогодні щодня помирає пів тисячі українців. Тому ця людина має не те, що піти з посади, а сісти до в’язниці. Але найменше, що ми сьогодні можемо зробити як депутати, це - звільнити міністра. Інше - це справа правоохоронних органів», - зазначила депутатка.

На фото О.Устінова з колежанкою О.Стефанишиною

Сподобалася стаття? Розкажи про неї