Na Парижі

ДБР завершило на Вінниччині розслідування щодо незаконної вирубки з мільйонними збитками

Новини Вінниці / ДБР завершило на Вінниччині розслідування щодо незаконної вирубки з мільйонними збитками
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо майстра лісу Дашівського досвідного лісомисливського господарства, що на Вінниччині, який допустив збитки державі на 1,5 млн гривень.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як повідомляють у пресслужбі Бюро, слідство встановило, що з квітня 2019-го до жовтня 2020 року лісівник ігнорував свої службові обов’язки. Він свідомо не здійснював перевірки та не виявляв зловмисників, що безконтрольно та незаконно здійснювали порубку лісу.

«За цей час було зрубано 440 дерев, серед яких цінні та рідкісні породи. За результатами проведення інженерно-екологічної експертизи загальний розмір шкоди, заподіяної лісовому господарству через незаконну рубку дерев становить майже 1,5 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Посадовець обвинувачується слідчими ДБР у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Обвинувальний акт скеровано до суду.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади на термін до 3 років.

Протидія злочинам проти довкілля, навіть в умовах воєнного стану, залишаються важливим напрямком роботи працівників Державного бюро розслідувань. Бюро продовжує їх викривати та здійснює розслідування за фактами, що були вчинені, у тому числі ще до війни.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї