Na Парижі

ДБР створило спеціальне слідче управління, що розслідуватиме військові злочини РФ

Новини Вінниці / ДБР створило спеціальне слідче управління, що розслідуватиме військові злочини РФ
У Державному бюро розслідуванні створено спеціальне слідче управління, яке розслідуватиме військові злочини РФ.

Шановні громадяни!

просимо бути солідарними

та виконувати прості правила.

Все буде Україна!

Як повідомляють у Бюро, управління ДБР з досудового розслідування військових правопорушень, правопорушень проти миру, безпеки людства, а також міжнародного правопорядку, вчинених внаслідок ведення російською федерацією, із залученням представників інших країн, агресивної війни проти України створено в межах штатної чисельності на базі Головного слідчого управління ДБР.

«Під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора, управління вже розпочало свою роботу у Ірпені. Разом з Нацполіцією слідчі збирають докази воєнних злочинів російської армії у передмісті Києва», - йдеться у повідомленні.

Спеціальний слідчий орган займатиметься збором доказової бази причетності представників влади, службових, військових осіб рф, а також інших країн до розв’язання та ведення агресивної війни проти України. Управління розслідуватиме злочини росіян проти людяності, у тому числі масові вбивства українців на всіх постраждалих територіях нашої країни.

«ДБР не могло залишитись осторонь і робитиме все можливе і не можливе, щоб жахливі злочини росії не залишились безкарними», - зазначають у Бюро.

Сподобалася стаття? Розкажи про неї